Warsztat samochodowy Hak-Car

Mechanika pojazdowa od A do Z

Hak-Car to warsztat samochodowy działający na polskim rynku od 1990 roku. Przez cały ten czas poszerzamy swoją wiedzę branżową i zakres świadczonych usług. Naszym klientom oferujemy wykonanie kompleksowej diagnostyki aut, a także prac z zakresu mechaniki pojazdowej, elektromechaniki, wulkanizacji, alarmów oraz naprawy przyczep i hamulców najazdowych. Sprzedajemy i montujemy haki holownicze renomowanych marek. Zajmujemy się auto naprawą zarówno samochodów osobowych, jak i dostawczych oraz ciężarowych. Posiadamy doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę mechaników, którzy szybko i sprawnie wykryją każdą usterkę i sprawnie ją usuną. Nasz warsztat samochodowy wyposażony jest w podnośniki, umożliwiające naprawę pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej do 10 ton i wysokości do 4 metrów. Ponadto posiadamy bogaty asortyment części zamiennych (głównie do aut japońskich). Ich obecność na miejscu znacząco skraca czas potrzebny na dokonanie niezbędnych napraw.

Każde auto powinno regularnie przechodzić systematyczne badania techniczne. Wizyta w naszym warsztacie gwarantuje, że będą Państwo jeździć sprawnym i bezpiecznym autem i cieszyć się komfortem jego prowadzenia.

Zakres prac wykonywanych w naszym warsztacie

Dysponujemy warsztatem wyposażonym w podnośniki, na których możemy naprawiać wszystkie pojazdy do 10 ton dopuszczalnej masy całkowitej i wysokości 4 metrów. Nowoczesna linia diagnostyczna, umożliwia nam sprawdzanie silnika oraz innych elementów.

Doświadczeni mechanicy samochodowi, specjaliści od elektroniki samochodowej, alarmów i wulkanizacji, dołożą wszelkich starań, aby zlecenie było wykonane szybko, sprawnie i solidnie. Jeśli chcą Państwo jeździć sprawdzonym i bezpiecznym autem, cieszyć się komfortem jego prowadzenia, to nasz warsztat samochodowy będzie dla Państwa idealnym rozwiązaniem.

 

diagnostyka samochodowa w Szczecinie